Toko Alokasluokka

Tämä kurssi on jatkokurssi kurssille Tokon Alkeet. Tällä kurssilla opettelemme Tokon Alokasluokan liikkeitä, sekä teemme pienistä paloista liikekokonaisuuksia. Kurssi sopii koirakoille, jotka haluavat vain harrastaa ja kouluttaa koiralle tottelevaisuutta, tai mahdollisesti joskus myös kilpailla tokossa.

Kurssille tullakseen tulee olla käytynä joko TOKO Alkeet- tai Rallytoko & Toko Alkeet -Kurssi tai vastaavan sisältöinen koulutus. Kurssille voi myös tulla mikäli koira osaa vähintään seuraamisen alkeet, kontaktia, sivulletulot, istumisen, maahanmenon, sekä paikallaolon vähintään kohtalaisesti. Kurssi sisältää verkkokurssin TOKO Alokasluokka, saat koodin verkkokurssin lunastamiseen viikon sisällä kurssin alkamisesta.

Eikö sopivaa kurssia ollut nyt tarjolla? Voit tilata ilmoitukset tästä kurssista. Kirjaudu sisään, klikkaa kurssikategorian otsikon vieressä olevaa kirjanmerkin kuvaa, ja saat ilmoituksen sähköpostiisi, kun lisäämme kursseja kyseiseen kurssikategoriaan eli tässä yhteydessä saat tiedon kun saatavilla on uusia Tokon alokasluokka- kursseja. Voit tilata useammastakin eri kategoriasta ilmoitukset samalla tavalla helposti. Ilmoitukset saat pois päältä samalla tavalla klikkaamalla kyseistä kirjanmerkkiä uudelleen.



Lue lisää...Lue vähemmän...
Ajanjakso
17.02. - 10.03.25
 
Ajat
maanantaisin, 17:00-17:45
 
Sijainti
Ruosilantie 10, Helsinki
 
Runko
4 käytäntötuntia
 
Hinta
EUR 135.00 (sis. alv. 25.5%)
 
Kouluttaja
 
Osallistujat
maks. 4Vain yksi paikka jäljellä!
 
Maksu luontoisetupalveluilla sallittu
ei
 
Koulutuspäivät
17.02.
24.02.
03.03.
10.03.
 
Kurssiin ilmoittautuaksesi, ilmoita tietosi tai kirjaudu sisään, jos sinulla on jo tili
Tai kirjaudu sisään Google:in, Facebook:in, Twitter:in tai Linkedin:in kautta